Вручення дипломів

У суботу, 23 січня, відбулося урочисте вручення дипломів магістрам спеціальності "Математика".

З вітальним словом до випускників звернулися деканка факультету математики та інформатики, професорка Ольга Мартинюк та проректор з наукової роботи університету, професор Андрій Саміла. Святковий настрій магістрів підтримали теплими побажаннями завідувач кафедри математичного моделювання Ігор Черевко та завідувач кафедри прикладної математики та інформаційних технологій Ярослав Бігун. Наприкінці свята всі присутні традиційно виконали гімн факультету математики та інформатики.

mag2