Перейти до основного вмісту
Аконкагуа (початок сходження)

Олена Карлова побувала на найвищій вершині Південної та Північної Америк.

Вершина Аконкагуа - 6961 метр над рівнем моря Найвища вершина світу поза Гімалаями. В складі польської групи 31 січня Олена Карлова побувала на цій вершині! "Я присвячую це сходження всім, кого люблю, рідним Чернівцям, а також своїм друзям і знайомим, хто зараз в Збройних Силах України" /Олена Карлова/

Читати далі
Міжнародна співпраця (Кельце, Польща)

Міжнародна співпраця (Кельце, Польща)

Професорка кафедри Олена Карлова пройшла наукове стажування на кафедрі математики в університеті Яна Кохановського (Кельце, Польща)

Читати далі
Вітання Миколі Скутарю!

Вітаємо з успішним закінченням магістратури нашого студента - Воїна, Миколу Скутаря!

Микола Скутарь не мав можливості приїхати ні на захист, ні на урочистості, але йому вдалося приєднатися дистанційно, щоб захистити магістерську роботу, захищаючи при цьому нашу рідну землю від ворога! Пишаємось та горді мати такого студента!

Читати далі
Героям слава!

Відзнака "За заслуги перед Буковиною"

Маючи можливість обрати час «відпустки» або на захист, або на вручення, Дмитро Сорокан обрав захист магістерської роботи, де впевнено та чітко розповів про результати своїх досліджень та отримав запрошення навчатися в аспірантурі і Чернівецького, і Київського національних університетів. Він пообіцяв обов’язково продовжити навчання, але після виконання основного завдання на сьогодні – здобути перемогу! Дякуємо за мужність!

Читати далі
 товариська гра з волейболу

Товариська гра з волейболу

Неймовірні емоції та тепла атмосфера панувала на спортивному майданчику, де у товариській грі з волейболу зустрілися команди двох факультетів - факультету математики та інформатики і факультету фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Читати далі
 наші Герої

Герої серед нас!

Не можливо передати словами те, що ми відчуваємо до наших захисників. Серед них є наш студент шостого курсу Дмитро Сорокан, який скоро захищатиме магістерську. Його керівник - доцент нашої кафедри, Тарас Іванович Звоздецький. Вони обидва в ЗСУ від 25-го лютого 2022 року. Разом з Дмитром, в одній групі, навчається ще один наш захисник - Микола Скутарь, який також з перших днів повномаштабного вторгнення стоїть на захисті нашої країни. Пишаємося і дякуємо за гідний приклад відданості та патріотизму, за жертовність та сміливість, за щоденну героїчну боротьбу з ворогом! Обіймаємо вас, хлопці!

Читати далі
логотип університету Париж-Сакле

Міжнародна співпраця (Париж, Франція)

З 3 по 9 листопада викладачка нашої кафедри Олена Фотій скористалась можливістю обміну досвіду з закордонними колегами в університеті Париж-Сакле.

Читати далі
Денис

Денис Онипа - стипендіат Міської Ради

Асистент кафедри Денис Онипа отримав стипендію для молодих вчених від Чернівецької міської ради

Читати далі
Команда

ІІІ місце на турнірі з Брейн рингу

Команда викладачів кафедри здобула ІІІ місце у турнірі з Брейн рингу до дня університету

Читати далі
Відомчі відзнаки

Подяки МОН України

Професори кафедри Володимир Михайлюк та Олена Карлова відзначені Подяками МОН України!

Читати далі
Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності