Посвята 2023

MathParty відбулася 14 вересня на свіжому повітрі у Чернівецькому музеї просто неба. Тут студентів чекала весела музика, цікаві ігри, демонстрація вокальних та танцювальних талантів, спільні фотосесії в мальовничих локаціях, а головне - тепла та дружня атмосфера, яка сприяла неформальному спілкуванню та знайомству. Ця подія допомогла всім студентам зблизитися, знайти спільну мову та налаштуватися на позитивну хвилю на весь період навчання.

Зворушливі моменти посвяти розділили зі студентами деканка факультету Ольга Мартинюк та куратори першого курсу (від нашої кафедри Василь Нестеренко). Всі присутні побажали першокурсникам успішного навчання, саморозвитку, самореалізації, творчих здобутків та незабутніх студентських років.