.

21 лютого відбулася підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт. На ній було заслухано 11 студентських наукових робіт.
Оцінювання наукових робіт здійснювалося членами конкурсної комісії, троє з яких є співробітниками нашої кафедри, а саме: Олена Карлова (голова комісії),  Володимир Михайлюк та Денис Онипа. Визначено переможців І туру Всеукраїнського конкурсу наукових робіт, які були нагороджені дипломами І та ІІ ступенів. Вітаємо студентку нашої 405 групи  Мельник Надію, яка представляла свою роботу «Узагальнення функцій Такагі-ван дер Вардена для метричних просторів» (керівник ‒ професор Маслюченко О.В.)  з перемогою в секції «Математика та статистика. Прикладна математика (механіка)»!!! Бажаємо надалі науково розвиватись та здобувати ще більше перемог!