наші Герої

Не можливо передати словами те, що ми відчуваємо до наших захисників. Серед них є наш студент шостого курсу Дмитро Сорокан, який скоро захищатиме магістерську. Його керівник - доцент нашої кафедри,  Тарас Іванович Звоздецький. Вони обидва в ЗСУ від 25-го лютого 2022 року. Разом з Дмитром, в одній групі, навчається ще один наш захисник - Микола Скутарь, який також з перших днів повномаштабного вторгнення стоїть на захисті нашої країни.

Пишаємося  і дякуємо за гідний приклад відданості та патріотизму, за жертовність та сміливість, за щоденну героїчну боротьбу з ворогом! Обіймаємо вас, хлопці!

Про Дмитра та  Тараса Івановича